Lead

Apr 16 09 11:10 PM

Tags : :

Γεια χαρα σε ολους μολις πριν λιγο γυρισα απο κατρακειο και καθως εκοβα βολτες στην καβαλας... ακουω εναν συκοφαντικο θορυβο... απο το παπι μου και ψιλο πηγε να σβησει συμπλεκταρο εγω αμεσως και το σβηνω... το βαζω με δευτερα πηρε (εγω σκεφτικα οτι παει κολησε ασχημα ομως !!!!) αφου πηρε κανω μερικα μετρα και ακουω απο την εξατμιση να βγενει πολυυυ δυνατος ο ειχος και το μηχανακι γενικα ΠΟΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ !!!!!! κανω ετσι τι να ΔΩ ελειπε το τελικο!!! γυριζω πισω και βλεπω ενα τελικο να κατρακυλαει επι της καβαλας :aouts παραθετω και μερικες φωτο... παντως το μηχανακι εχει τρελη διαφορα ετσι. Πραγματικα παει πολυ ποιο καλα !!!! οταν εχω ταχυτητα μεσα πχ δεν κομπιαζει οπως εκανε νομιζω πως εχω αλλο μοτερ ειλικρινα !!! τελικα για το δικο μου το παπι ΠΟΛΥ ΜΟΥΦΑ Η SCAROV η εστω το τελικο της τωρα οσον αφορα το τελικο πουλανε ξεχοριστο τελικο ?? και αν ναι ποσο περιπου εχει παρει κανεις ξεχωριστο τελικο ??

image
image
image
image
image
image
Quote    Reply   

#2 [url]

Apr 16 09 11:21 PM

Πωπο γαμισετα ρε κουφο.... παντως ρε σ ξαναλεω απο την μια στα @@ μου παει πολυ καλητερα οχι μλκς!!! δλδ φανταζομαι οτι με την ΜΚ θα δω αλλο μηχανακι !!!!! προτα προτα τωρα που τραβαω γκαζι στροφαρει το παπι πριν δεν στροοοοφαρε !!! εχω τρελαθει

Quote    Reply   

#3 [url]

Apr 16 09 11:33 PM

Ναι στροφαρετο λιγο ακομα και μετα θα σε στροφαρει το πιστονι.Θα στροφαρει πανω στο κεφαλι σου...ασε τον ηχο που κανει...μην το βαλεις μπροστα αλλη φορα αν δν κανεις κατι με την εξατμιση...βαλε μια ΜΚ η blade

imageimage

Quote    Reply   

#4 [url]

Apr 16 09 11:37 PM

λες ε ?? παντως σου λεω κ@θλ0σ@ στροφαρει τελεια και ο ειχος ωρεος !!! πριν το μηχανακι δεν στροφαρε με τπτ δλδ ελεος !!! οσο για ΜΚ δεν πεζουν γκαφρα γαμω την ***ΑΝΝΑ ΜΟΥ...

Quote    Reply   

#5 [url]

Apr 16 09 11:42 PM

Παντως δεν εχει κ τρομερη διαφορα χωρις το τελικο απλα σου φαινετε.Γνωμη μ αν δν εχεις λεφτα πολλα παρε μια blade η στην τελικη κολα το τελικο στην εξατμιση σου πανω.Μην το κανεις βολτα ετσι ξανα ουτε μπροστα μην το βαλεις...αν θες πιστονι να υπαρχει...

imageimage

Quote    Reply   

#6 [url]

Apr 16 09 11:51 PM

Δεν εχει τρομερη διαφορα????? προτα προτα εκτος του στροφαρισματος ανοιγη ΜΑΜΑΤΑ ελευθερο και την δευτερα'' εκει που εβγαζε γυρο στα 40'' περιπου εβγαλε για πλακα 60'' σας λεω επαθα πλακα αν καποιος εχει δοκιμασει την SCAROV χορις τελικο ισος να μην πηγενε καλα λογο χιλιοστον.... παντως ξανα λεω ιδα αλλο μηχανακι πραγματικα.. Και πιστευω με ΜΚ θα δω τρελη διαφορα Παντως ενταξει δεν το ξανα καβαλαω ετσι κατι πρεπει να κανω... για να το κολησω το τελικο πεζει ??? μπορει να κολησει ?? Και η Blade ποσο εχει??? τι διαφορα εχει απο MK ??

Quote    Reply   

#7 [url]

Apr 17 09 12:02 AM

Κολλάει ρε πως δεν κολλάει.
Η blade εδώ Βολο την βρισκω 60 ευρω αλλα για Ζ.Δεν βγαινει για dinamik θελει μια πατεντα.Εχει διαφορετικη κουρμπα.
Εγώ τώρα θα βάλω τετοια εξάτμιση στο δικο μ που εχω κυλινδρο Ζ.
Παντως δεν ειναι ακριβη δοκιμασε δν εχεις να χασεις τιποτα.

imageimage

Quote    Reply   

#8 [url]

Apr 17 09 12:09 AM

Μπα μαματο αν ειναι θα παρω ΜΚ ποσο εχει κανα 150αρι ??? ανικελοτη την θελω... εκτος αν κανω καμια μαγκια και παρω μια ΜΚ απο εναν φιλο την φοραγε σε DINAMIK αλλα επεσε ο μλκς ο αδερφος του και του εσπασε το τελικο... θα του πω δοστη μου να στην κολησω και αν μεινω ευχαριστιμενως στην αγοραζω αυτος δεν το πολυ κουναει εχει ενα CBR 125'' να δω μηπως γινει τπτ τετοιο !!

Quote    Reply   

#9 [url]

Apr 17 09 1:41 AM

ποιος εβραιος ειχε κατεβει σημερα κατρακειο?την προηγουμενη πεμπτη ηταν ωραιο που πεφτανε σαν τα σκουλικια στο εδαφος...

Quote    Reply   

#10 [url]

Apr 17 09 2:07 AM

οντως χωρις πλακα και εμενα που ειχε σπασει το τελικο στην χειροποιητη πηγενε καλυτερα κατεβαζε ανετα 70-80 ι 2α χωρις πλακα..αλλα πολυ θορηβο ρε φιλε στο ανοιγμα βουηζουν τα αυτια σου..ημουν και εγω κατρακειο..το μονο που αξιζε ηταν τα 3 saxo το κοκκινο το μοβ και το χρυσο γαμαγανε

ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΠΙΕΛΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΝΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΜΕ ΚΑΒΛΩΝΕΙ ;)
yamaha Z61

Quote    Reply   

#12 [url]

Apr 17 09 10:29 AM

modenasxdynamic wrote:
οντως χωρις πλακα και εμενα που ειχε σπασει το τελικο στην χειροποιητη πηγενε καλυτερα κατεβαζε ανετα 70-80 ι 2α χωρις πλακα..αλλα πολυ θορηβο ρε φιλε στο ανοιγμα βουηζουν τα αυτια σου..ημουν και εγω κατρακειο..το μονο που αξιζε ηταν τα 3 saxo το κοκκινο το μοβ και το χρυσο γαμαγανε

Τοτε εγω ειμουν μοναδα δεν ειδα θεαμα δυστυχος...

Εγω ειδα βασικα ενα ασημι που το ελιονε ο τυπος στα χειροφρενα και ενα κοκινο Μ3'' που το σβουριζε και εναν τυπα με μια μαυρη παλια μηχανη που πηγενε συνεχεια περα δοθε περα δοθε και προσπαθουσε να το σηκοσει αλλα η μηχανη πραγματικα πολυ ΒΗΜΑ....

Πω ρε φίλε πώς έγινε έτσι...λες και ήταν χάρτινη. Shocked

Μαμησετα και να πεις οτι σκουριασε οτι ελιοσε οτι τελως παντον σαπισε το σπιραλ ειναι τελειως σκληρο !!!! πως κοπηκε απορω ακομα... γρουσουζια μωρε ολα τα κολο ματα εκει το παπι μου κοιταγανε με την καρμπυρατερονα και την περιεργη εξατμιση (που οχι τοσο καλη ειναι) SCAROV.... Το θεμα ειναι ξερετε κανεναν καλο εξατμισα που θα μου βρει λυση στο προβλημα μου ???

Quote    Reply   

#13 [url]

Apr 17 09 2:01 PM

ΔΕΥΤΕΡΟ προβλημα... τι υθελα και εδοσα το παπι σε εναν κολητο (ΑΔΥΝΑΤΟΣ) ποποο μλκ μου λεει 1 2''' 3 ε ωρεα χερομαι εγω... μετα το περνω φευγω 1 κανονικα 2 κανονικα και ολες οι αλλες κανονικα μετα απο κανα 10λεπτο παω να βαλω 1 μπενει ολα ωρεα παω να βαλω δευτερα ΤΠΤ ο ρε ****** λεω κακο αυτο τελως παντων με λιγα λογια την 2 μονο με το πισο πατακι την βαζω μπενει πολυ σκληρα ολες οι αλλες ενταξει δεν δειχνη συμπτομα να εχει σπασει γραναζι γιατι ολες δουλευουν κανονικα ακομα και 2 δευτερα... Καμια ιδεα ??

Quote    Reply   

#15 [url]

Apr 17 09 4:37 PM

Χαχα ρε αλλο επαθε τωρα... καμια σχεση απλα τωρα που θα ξαναμπει μεσα η θα παει για ενα μαμημενο χειροπηητο γραναζι 2ας που με εχει μαμηση. για 2 νεες ζαντες και φρενα μπρως πισω... να γινουν ολα μια και καλη...

Quote    Reply   

#16 [url]

Apr 17 09 6:32 PM

γιατι ο πακιστανος στο κατρακειο?το μαμησε το innova εβγαζε τοση καπνα λεσ και ηταν δυχρονο τον εβγαλα και βιντεο 0χα0χα0χα0 πολυ πλακα ο τυπος

yamaha Z61

Quote    Reply   

#18 [url]

Apr 17 09 7:47 PM

αα πουλακι μου εσυ εισαι προς το τελος πριν φυγω σε ειδα και περασες απο προστα μου και μαλιστα λεω στον φιλο μου ωρεο αυτο το dinamik και μου λεει πηγενε κολα του και ψηνομουν αλλα @@....

image

Quote    Reply   

#19 [url]

Apr 17 09 8:23 PM

http://www.youtube.com/watch?v=tiuKPLW6_rE
πρεπει να ειναι αυτο τωρα αν εκανα λαθος το διορθωνω ή το στελνω σε καποιον να το περασει καλυτερα

yamaha Z61

Quote    Reply   

#20 [url]

Apr 17 09 10:06 PM

Kαλα απορω πως γινετε να κοπηκε το τελικο της σκαροβ. Καταρχας αμα δειτε φωτογραφιες που ειχα βαλει παλαιοτερα, εχει 3 βιδες που το κρατανε και δεν υπαρχει καμια περιπτωση να κωπει, ελεος πια τοσο μουφα ειναι?

image

I always tell the truth, even when I lie.

Quote    Reply   
Add Reply

Quick Reply

bbcode help